Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie informatyczne dla poszczególnych komórek organizacyjnych,
    • Monitorowanie sieci LAN,WAN,
    • Administracja systemami i aplikacjami bankowymi,
    • Przeprowadzanie konserwacji i bieżących napraw sprzętu informatycznego,
    • Systematyczne śledzenie postępu i zmian w dziedzinie sprzętu oraz funkcjonowania bankowych programów informatycznych,
    • Przeprowadzanie aktualizacji aplikacji, programów, systemów, firmware sprzętu,
    • Współpraca z zespołem specjalistów IT.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność administracji systemami Linux,
    • Znajomość zasad działania urządzeń i sieci komputerowych,
    • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych,
    • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci komputerowych,
    • Kreatywność w wymyślaniu nowych rozwiązań technicznych,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Komunikatywność,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień wirtualizacji serwerów (Citrix),
    • Umiejętność administracji systemami Windows Server (Administracja domeną, Active Directory, Profile użytkowników, Uprawnienia i polityki),

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
    • Duże możliwości rozwoju,
    • Miłą i przyjazną atmosferę,
    • Umowa o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    (CV i list motywacyjny).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. przez Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju z siedzibą w Jastrzębiu - Zdroju 44-330 przy ul. 1 Maja 10.