Oferta pracy

Specjalista IT

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Murckowska 16

Katowice

W związku dynamicznym rozwojem Działu IT poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista IT.

Twoje zadania

  • Wsparcie dla pracowników centrali w przygotowaniu, administrowaniu  i utrzymaniu systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych.
  • Diagnostyka, serwis i konserwacja urządzeń komputerowych wykorzystywanych w Firmie.
  • Udział we wdrażaniu działań z zakresu IT.
  • Aktualizacja dokumentacji IT.
  • Zarządzanie procesami aktualizacji oraz zgłaszania i analizy błędów.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych.
  • Wsparcie we wdrażaniu zmian informatycznych i teletechnicznych.
  • Szkolenie pracowników w zakresie stosowanego w firmie oprogramowania.

Nasze oczekiwania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów Microsoft Windows i pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Jira/Confluence i innymi systemami ticketowymi.
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej.
  • Mile widziana znajomość podstaw systemów Linux.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze MDM.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Miejsce pracy: Katowice.
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Spotkania integracyjne.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Nagrody Jubileuszowe
  • Pakiet sportowy
  • Przyjazna atmosfera

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już 143 sklepy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy