Oferta pracy

Specjalista IT

ALDI PolskaO firmie

ALDI Polska

Murckowska 16

Katowice

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI, twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada ponad 160 sklepów i ciągle otwiera nowe!

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z działem IT  rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Wsparcie IT dla pracowników ALDI.
  • Przygotowanie, administrowanie i konserwacja systemów informatycznych i telekomunikacyjnych.
  • Serwis urządzeń komputerowych wykorzystywanych w firmie.
  • Udział i wsparcie  we wdrożeniach informatycznych i teletechnicznych.
  • Zarządzanie procesami aktualizacji oraz zgłaszania błędów.
  • Aktualizowanie dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze wsparcia IT.
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej.
  • Znajomość systemów Microsoft Windows i środowiska Microsoft365.
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B1.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami JIra/Confluence.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Katowice.
  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Pierwsza umowa na rok kolejna na czas nieokreślony.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i wdrażania swoich pomysłów.
  • Praca przy projektach na skalę krajową i międzynarodową.

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Zajęcia językowe
  • Brak okresu próbnego
  • Karta przedpłacona do sklepów ALDI
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Ogłoszenie archiwalne