Oferta pracy

Specjalista IT

SelvitaO firmie

Rekrutacja zdalna

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia 450 osób, z czego 30% posiada stopień naukowy doktora. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

W związku z nieustannym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Specjalisty IT w Zespole Wsparcia.

Specjalista IT (Zespół Wsparcia)

ZAKRES ZADAŃ

  • Instalowanie i konfigurowanie systemów i aplikacji na komputerach i urządzeniach
  • Wsparcie dla pracowników w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Kontrola poziomu bezpieczeństwa, kopii zapasowych oraz ochrony antywirusowej
  • Utrzymywanie istniejącej struktury sieciowej, konfigurowanie urządzeń sieciowych
  • Administrowanie urządzeniami laboratoryjnymi oraz powiązaną z nim infrastrukturą IT
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów urządzeń laboratoryjnych
  • Bezpośrednie wsparcie i pomoc dla użytkowników urządzeń laboratoryjnych
  • Prowadzenie i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji, tworzenie instrukcji i procedur związanych z urządzeniami
  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami urządzeń oraz wewnętrznym działem jakości i BHP

WYMAGANIA

  • Absolwent lub student ostatnich lat kierunku technicznego (telekomunikacja, elektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowych, wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację problemów związanych z siecią
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows (Windows Serwer 2008, Windows Serwer 2012, Windows 7, 8.x, 10)
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (mile widziane)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia, samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, rzetelność i odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej organizacji o szybkiej dynamice wzrostu
  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, owoce w biurze
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych i programie Multisport
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy