Specjalista IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa

    LIZARD jest firmą istniejącą od 1998 roku.

    Obsługujemy firmy w zakresie informatyki oraz procedur biznesowych w tym także RODO.

    Jesteśmy partnerem Mikrotika, Microsofta, Qnapa

    Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i ISO 27001

    Świadczymy usługi IT, posiadamy chmurę prywatną oraz migrujemy do office 365.

    Projektujemy, monitorujemy, wykonujemy systemy AD, Exchange, SQL, Wifi, LAN, WAN

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: IT Kraków

    Opis stanowiska:

    • Praca będzie polegała na obsłudze i administracji systemów informatycznych klientów instytucjonalnych
    • Praca będzie w Warszawie lub Krakowie, na miejscu w siedzibie firmy oraz w siedzibie firmy obsługiwanej
    • Duża ilość pracy zdalnej świadczonej z naszego biura
    • Obsługa datacenter i usług chmurowych
    • Na pełen etat
    • Forma zatrudnienia do uzgodnienia (etat, B2B)

    Wymagania:

    • Znajomość systemów Windows i Linux
    • Znajomość stacji roboczych Windows
    • Znajomość Serwerów Windows i Linux
    • Znajomość usług typu office 365
    • Znajomość zagadnień sieciowych ( Mikrotik lub Cisco lub Fortigate, okablowania)
    • Znajomość urządzeń mobilnych iphone, Android
    • Język angielski

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
    • Wynagrodzenie na czas
    • Szybki rozwój w kierunku administracji systemów IT
    • Szybki rozwój w kierunku systemów jakościowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista IT oraz na inne podobne stanowiska w ramach obecnego procesu rekrutacyjnego. Zgromadzone dane będę przetwarzane przez 6 miesięcy.

    Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lizard sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Bukowińskiej 22/200. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.