Oferta pracy

Specjalista IT

Grupa EurocashO firmie

  • Krosno, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich Przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Duży Ben czy Kontigo.

Do nowoutworzonej Spółki Innowacyjna Platforma Handlu poszukujemy osoby, która interesuje się rozwojem rynku FMCG w Polsce.

IPH to spółka odpowiedzialna za transformację cyfrową niezależnych sklepów w Polsce. Spółka zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań do zarządzania sklepem i komunikacji z konsumentem oraz wiedzy w celu zwiększania sprzedaży i rentowności współpracujących z nią partnerów.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • udział w pracach projektowych związanych z rozwojem oprogramowania POS
  • wsparcie użytkowników – szkolenie wdrożeniowe, asysta po wdrożeniu i rozwiązywanie bieżących problemów

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie na stanowisku specjalista ds. IT, pracownik helpdesku lub serwisant IT
  • posiadasz wiedzę na temat obsługi i serwisu komputerów
  • znane Ci jest środowisko Windows i Linux
  • posiadasz podstawową wiedzę elektroniczną
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska MS Azure

Co dla Ciebie mamy?

  • udział w dużym projekcie informatycznym, opartym o najnowocześniejsze technologie
  • wpływ na rozwój nowej innowacyjnej spółki
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Worplace 2019
  • elastyczne godziny pracy
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy