Oferta pracy

Specjalista IT

Euvic IT

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych

  • Realizacja zgłoszeń w lokalizacji klienta

  • Pomoc użytkownikom końcowym w zakresie korzystania z systemów informatycznych

  • Usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu oraz oprogramowania

  • Instalacja i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach PC i urządzeniach peryferyjnych

  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows, Office oraz popularnych programów użytkowych

  • Bardzo dobra znajomość instalacji urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki, itp.)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min A2

Mile widziane

  • Znajomość sieci LAN, WLAN,

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku z pokrewnym zakresem obowiązków

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl

Euvic IT

Euvic IT jest firmą outsourcingową, która od 18 lat kompleksowo wspiera klientów w obszarze IT i rozwiązań dla biznesu. Prowadzimy konsultacje i pełnozakresowe audyty obszaru IT, dostarczając zarządom informacje oraz rekomendacje zmian. Mogą one dotyczyć budowy strategii IT, zapewnienia ciągłości działania czy modernizacji wykorzystywanych rozwiązań. Euvic IT jest członkiem Grupy Euvic, największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej.

Przewiń do profilu firmy