Oferta pracy

Specjalista IT

Klient Pracuj.plO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz sprzętu IT

  • Wdrażanie nowych rozwiązań

  • Utrzymywanie komputerów i drukarek

  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem oprogramowania i sprzętu IT

  • Kontrolowanie prawidłowości przebiegu czynności serwisowych oprogramowania i sprzętu IT prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • Gospodarowanie i prowadzenie ewidencji sprzętu IT

  • Ciągle wsparcie użytkowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe IT lub średnie kierunkowe

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu Microsoft Office oraz sieci i protokołu TCP/IP

  • Wiedza z zakresu serwisowania sprzętu komputerowego oraz drukarek

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

  • Bardzo dobre planowanie i organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 / B2

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji

  • Premię roczną

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i kończenia pracy

  • Pakiet sportowy i medyczny