Logo Pracuj.pl

Specjalista IT

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HA Hyper-V

  • VMWare

  • Azure

  • AWS

  • M365

Mile widziane

  • Linux

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Specjalizacja: Wsparcie systemów i użytkowników

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie infrastruktury systemu informatycznego klienta,
  • utrzymywanie środowiska oraz aplikacji w ruchu,
  • tworzenie nowych środowisk, migracje, udział i prowadzenie projektów,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • administrowanie, monitorowanie, analiza, audytowanie i wsparcie technicznie systemów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku wymagającym podobnego doświadczenia, praktyczne doświadczenie zawodowe,
  • umiejętność pracy z klientem, w tym świadczenia mu wsparcia eksploatacyjnego,
  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych HA Hyper-V, VMWare
  • znajomość Windows Server na poziomie administratora usługi (Ms-SQL, IIS, Sharepoint, AD, DHCP, DNS)
  • znajomość rozwiązań typu private cloud, public cloud w tym Azure oraz/lub AWS,
  • umiejętność realizacji wdrożeń i eksploatacji usługi M365,
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle, WLAN) HP, Cisco, Dell, Fortigate, Watchguard, Sophos
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP
  • podstawowa znajomość konfiguracji usług na urządzeniach typu UTM,
  • praktyczna znajomość wdrażania rozwiązań do backupu danych w tym offsite,
  • umiejętność wdrażania i eksploatacji centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników, korelacji zdarzeń czy security,
  • wiedza na temat zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji, zagrożeń i metod ich eliminacji,
  • rozumienie struktury systemu i umiejętność szybkiego diagnozowania, kojarzenia zdarzeń i podejmowania decyzji dot. sposobu usunięcia problemu,
  • dysponowanie zbiorem dobrych praktyk i procedur w zakresie zarządzania systemem informatycznym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz zdolności interpersonalne,
  • samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność operatywnego działania również pod presją czasu.

  • znajomość Linuxa na poziomie umożliwiającym administrację serwerami www
  • podstawowa znajomość SQL, umiejętność tworzenia skryptów administracyjnych PowerShell, podstawy programowania
  • znajomość panelizacji Cpanel, Plesk

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • product owner
  • project manager
  • scrum master

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i programu podnoszenia kwalifikacji (bezpłatne szkolenia),
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • samochód służbowy i atrakcyjne wynagrodzenie oraz premiowanie - zależne od Twoich umiejętności i zaangażowania.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna/rozmowa telefoniczna

2

Druga rozmowa kwalifikacyjna

3

Podjęcie decyzji

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Wymiar etatu: Pełny etat
  • Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
  • Min. doświadczenie: 2 lata
  • Min. wykształcenie: średnie zawodowe
  • Wynagrodzenie: do ustalenia
  • Preferowana dostępność: 1 miesiąc
  • Prawo jazdy kat. B (samochód służbowy)

Specjalista IT, Lublin