Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

Plastic Omnium

  • Budowlana 28, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlana 28

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami Windows Server.

  • Monitorowanie i analizowanie wydajności systemów.

  • Automatyzacja zadań - tworzenie skryptów.

  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemów IT

  • Nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania,

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników sprzętu, systemów i aplikacji IT.

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych nowych technologii,

  • Szkolenia pracowników

  • Bieżące raportowanie z podległego obszaru

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rozwiązań wirtualizacji opartych o VMWare

  • Znajomość oprogramowania do kopi zapasowych (np: Veeam))

  • Dobra znajomość języków skryptowych: PowerShell, VBScript

  • Dobra znajomość SQL

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z Active Directory oraz protokołów FTP, DNS, TCP/IP.

  • Wiedza na temat rozwiązań i technologii z zakresu bezpieczeństwa i podstaw konfiguracji sieci

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym (praca w środowisku międzynarodowym)

  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja)

  • Doświadczenie w naprawach komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń

  • Umiejętność szybkiego przyswajania zagadnień technicznych

  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne

  • Bardzo dobra komunikatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę i interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze w firmie zorientowanej na pracownika

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • paczki świąteczne

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do Grupy, której sercem są innowacje i bądź częścią rewolucji w świecie motoryzacji!

Dzięki 31 000 pracowników z 26 krajów i 7,7 miliardami dochodu w 2020 roku, Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end.

W samym sercu transformacji przemysłu motoryzacyjnego, Plastic Omnium pomaga producentom samochodów opracowywać technologie dla wszystkich typów silników: benzynowych, wysokoprężnych, hybrydowych i hybrydowych typu plug-in. Jako lider w dziedzinie czystej technologii, Grupa projektuje innowacyjne rozwiązania wodorowe dla bezemisyjnej mobilności elektrycznej.

Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby opracować samochód przyszłości, czysty i podłączony do sieci.

Przewiń do profilu firmy