Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.O firmie

Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.

Przemysłowa 6

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • Administracja aplikacjami m.in.: Comarch, produkcyjne systemy zbierania danych, aplikacje biznesowe

  • Zarządzanie kontami użytkowników tych systemów i ich uprawnieniami, jak i aktywny udział w pracach rozwojowych tych systemów

  • Identyfikacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Wsparcie, opieka i nadzór nad infrastrukturą IT: serwerami, laptopami, drukarkami w tym koordynacja zakupu sprzętu komputerowego i usług

  • Wdrażanie nowych rozwiązań IT w poszukiwaniu efektywności kosztowej lub procesowej w zakładzie produkcyjnym

  • Projektowanie i wdrożenie rozwiązań hurtowni danych/BI

  • Wsparcie Zakładu w obszarze analizy danych, opartej na rozwijaniu automatycznego zbierania informacji (danych maszynowych) z linii produkcyjnych, tworzenie na podstawie wspominanych danych raportów, wizualizacji umożliwiających podejmowanie decyzji (ocenę efektywności procesów)

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, (również w trakcie studiów)

  • Znajomość systemów ERP (preferowany system Comarch, SAP)

  • Transact-SQL - umiejętność tworzenia prostych zapytań do raportów

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel z użyciem VB

  • Podstawy administracji Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Hyper-V

  • Znajomość systemów operacyjnych: Dos, Linux, Android - podstawowa i Windows - dobra

  • Doświadczenie z systemami raportowania i wizualizacji danych

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych systemów Business Intelligence oraz hurtowni danych

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w środowisku produkcyjnym

  • Umiejętność poszukiwania i oceny informacji oraz wyciągania wniosków

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • rozwój zawodowy, szkolenia

  • świadczenia świąteczne

  • kantyna pracownicza

  • transport pracowniczy na wybranych trasach

Yamada Wentworth Sp. z o.o. to firma utworzona przez dwa przedsiębiorstwa, japońskie - YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. oraz kanadyjskie - Wentworth Tech Incorporated.

YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. to znany producent sprzętu wyposażenia domów, sprzętów kuchennych, sprzętów higieny osobistej, akcesoriów wędkarskich, elementów aparatów telefonicznych i fotograficznych itp. W Grupie Yamada Electric działa 5 zakładów produkcyjnych – w Japonii, Chinach, Brazylii, Meksyku i w Polsce, w których łącznie pracuje ponad 2.500 pracowników.

Wentworth Group jest międzynarodową grupą firm z siedzibą w Brantford w Kanadzie. Grupa produkuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych i form wykorzystywanych do produkcji opakowań, posiada 15 zakładów produkcyjnych na świecie.

Zarówno YAMADA, jak i Wentworth, są firmami zaliczanymi do grupy światowych liderów w swoich branżach, które rozwinęły się poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dbanie o pracowników oraz o najwyższą jakość produktów. Sukcesy firm potwierdzają nagrody i wyróżnienia oraz znakomite opinie globalnych klientów, jak Procter & Gamble, Toshiba, Sony, Sharp, Braun i inne.

Przewiń do profilu firmy