Oferta pracy

Specjalista IT (m/k)

EWE energia Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania (helpdesk),

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,

  • wdrażanie i szkolenie pracowników w zakresie obsługi systemów IT,

  • współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe związane z branżą teleinformatyczną,

  • znajomość Windows 10, AD, sieci LAN, WAN, O365, Azure,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnym międzynarodowym koncernie energetycznym,

  • indywidualny plan rozwoju Twoich umiejętności – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pracę w nowoczesnym środowisku z nastawieniem na rozwój i dzielenie się wiedzą,

  • realny wpływ na działania spółki,

  • elastyczny czas pracy,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • pracę hybrydową,

  • ubezpieczenia zdrowotne, prywatną opiekę medyczną,

  • świadczenia socjalne, m.in. dopłaty do wypoczynku, karty podarunkowe, kartę Multisport,

  • program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Brzmi interesująco?

Brzmi interesująco? Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Chętnie Cię poznamy!

Na Twoje CV czekamy do 30.06.2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.