Oferta pracy

Specjalista IT (m/k)

Nestlé PurinaO firmie

Nestlé Purina

Ryszarda Chomicza 11A

Wrocław

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?
Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?
Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem
  • Realizacja zgłoszeń użytkowników w oparciu o system zgłoszeń ServiceNow
  • Zapewnienie obsługi klienta wewnętrznego na najwyższym poziomie
  • Szkolenie pracowników z obsługi systemów używanych w firmie
  • Koordynacja pracy zespołów wspierających
  • Nadzór oraz konfiguracja sprzętu serwerowego oraz sieciowego
  • Udział w projektach centralnych oraz projektach rozbudowy fabryki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości rozwiązań sieciowych Cisco, CheckPoint, Stratix
  • Znajomości Windows Server 2016
  • Znajomości Microsoft 365
  • Znajomości Windows 10
  • Wykształcenia kierunkowego o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Zdolności organizacyjnych, dokładności
  • Samodzielności
  • Nastawienia na klienta wewnętrznego
  • Umiejętności komunikacji i współpracy
  • Kreatywności i otwartości na nowe wyzwania
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w Service Desk, Help Desk i/lub Customer Service
  • Znajomość zagadnień ITIL (mile widziana certyfikacja)
  • Podstawowa znajomość usług chmurowych – Azure
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zespołem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firmy
  • Zaopiekujemy się Tobą
    i Twoją rodziną!
  • Zadbamy
    o Twoje zdrowie
  • Z nami dokształcisz się
    i podniesiesz swoje kompetencje!
  • Nie musisz martwić się
    o swoją emeryturę
  • Dowieziemy Cię na miejsce
     pracy za darmo
  • Nakarmimy Cię
    w pracy
  • Zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w opraciu i umowę o pracę
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczymy Cię na życie i zaoferujemy Pracowniczy Program Emerytalny
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Obdarowujemy Cie paczkami świątecznymi z wyrobami Netsle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • Umożliwimy uzyskanie na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy