Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

Husqvarna Poland Sp. z o.o.

  • COP-u 6, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

COP-u 6

Mielec

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Mile widziane

  • C#

  • Python

  • PHP

  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu IT, aplikacji i systemów informatycznych

  • Monitorowanie poprawności działania systemów informatycznych, sieci komputerowych oraz licencji

  • Współpraca z organizacją w zakresie definiowania wymagań funkcjonalnych oraz koordynacja prac wdrożeniowych projektów IT.

  • Administracja serwerów i infrastruktury IT oraz dbanie o bieżące naprawy sprzętu komputerowego

  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów oraz infrastruktury sieciowej.

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji w środowisku produkcyjnym oraz w obszarze administracji

  • Nadzór nad stabilnością środowiska IT oraz optymalizacja istniejących rozwiązań -zarządzanie zasobami IT w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi informatycznej firmy

  • Zarządzanie prawami dostępu do systemów, wsparcie dla użytkowników oraz koordynacja obsługi serwisowej i zakupów sprzętu w zakresie infrastruktury i systemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Informatyka, Automatyka lub pokrewne

  • Doświadczenie z zakresu administracji infrastrukturą systemów, relacyjnych bazy danych i serwerów aplikacyjnych

  • Dobra znajomość zagadnień budowy i działania sieci LAN/WAN

  • Umiejętności z zakresu technicznego utrzymania sprzętu teleinformatycznego

  • Znajomość zagadnień z zakresu utrzymania i konfiguracji urządzeń Auto ID

  • Znajomość Active Directory

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT

  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, kreatywność

  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej

  • Znajomość zagadnień informatycznego wsparcia produkcji w tym zagadnień zapewnienia jakości i śledzenia produkcji

  • Znajomość jednego z języków programowania np. C#, Python, PHP, Java

  • Znajomość systemów klasy ERP

Grupa Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule prosimy zamieszczać nazwę stanowiska.