Oferta pracy

Specjalist(k)a IT (on-site)

S&T Poland Sp. z o.o.

  • Merloniego 4, Radomsko
    Radomsko, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Merloniego 4

Radomsko

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 10

  • Office 365

  • Hardware

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne (lokalne i zdalne) użytkowników końcowych.

  • Obsługa incydentów w systemie ticketowym.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem.

  • Instalacja oraz inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania.

  • Diagnostyka uszkodzonego sprzętu i ich naprawa.

  • Współpraca z centralnym działem IT.

  • Smart-hands support.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)

  • Znajomości systemów operacyjnych (Windows 10).

  • Rozumienia infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów związanych z obsługą systemów operacyjnych i aplikacji biurowych (Office 365)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B1).

  • Doświadczenie w zdalnym wsparciu użytkowników.

Mile widziane

  • Komunikatywności i empatia w stosunku do klientów.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

To oferujemy

  • Po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Pracę w stabilnej firmie, która nie ucierpiała z powodu pandemii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

rozmmowa z team leaderem

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej

Należy do międzynarodowej grupy zatrudniającej blisko 5 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Przewiń do profilu firmy