Oferta pracy

Specjalista IT

POLITECH Sp. z o.o.O firmie

POLITECH Sp. z o.o.

Jana Pawła II 79

Osielsko (pow. bydgoski)

POLITECH Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z OSIELSKA o kapitale w 100% polskim, skupiające zespół 150 pracowników. Jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. W produkcji stosujemy szereg unikalnych technologii, a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ZADANIA

  • Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów informatycznych;
  • Bieżące techniczne wsparcie pracowników firmy, udzielanie porad informatycznych;
  • Administracja i utrzymanie komputerów, notebooków, urządzeń peryferyjnych użytkowników;
  • Współuczestnictwo w projektach informatycznych (wdrażanie, migracja danych, szkolenia, konsultacje);
  • Rozwiązywanie problemów, pomoc techniczna i szkolenia dla użytkowników systemów;
  • Bezpośrednia współpraca z działami  firmy  w zakresie wsparcia procesów (sprzedaży, planowania, produkcji, finansów)  od strony systemu ERP oraz innych systemów informatycznych;
  • Realizacja projektów związanych z wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań IT;
  • Diagnostyka problemów systemów produkcyjnych pracujących w złożonym środowisku informatycznym oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu.

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany profil informatyczny);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata);
  • Dobra znajomość systemów Microsoft XP, 7, 8, Server 2012;
  • Dobra znajomość sieci (protokoły, konfiguracja, hardware);
  • Podstawowa znajomość SQL;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Dostęp do nowych technologii informatycznych;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Udział w prowadzonych projektach;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji interesujących zadań.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem Specjalista IT.

Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Politech Sp. z o.o. z siedzibą w Osielsku 86-031, ul. Jana Pawła II 79 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Zgłoszenia bez klauzuli nie będą wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte.

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy