Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

Fundacja GS1 PolskaO firmie

  • Estkowskiego 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fundacja GS1 Polska

Estkowskiego 6

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Excel

  • Microsoft SQL Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i wsparcie działań GS1 Polska w obszarze rozwoju różnych technologii IT wspierających wdrażanie standardów GS1,

  • planowanie i realizacja projektów dotyczących rozwoju i wdrażania technologii IT opartych o standardy GS1 w wybranych branżach,

  • aktywna współpraca i monitorowanie prac zespołów realizujących projekty w i dla GS1 Polska,

  • współpraca z firmami i partnerami zewnętrznymi (dostawcami aplikacji i sprzętu), w tym testowanie dostarczanych aplikacji

  • zarządzanie sprzętem informatycznym udostępnianym pracownikom.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne informatyczne lub telekomunikacyjne, mile widziani absolwenci

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów

  • umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • kreatywność i samodzielność

  • pasja działania i otwartość na zmiany

  • otwartość i zainteresowanie nowymi technologiami wspierającymi digitalizacje procesów w biznesie

Mile widziane

  • znajomość technologii RFID i wykorzystywanych w niej urządzeń

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zadań,

  • kreatywną, pełną wyzwań pracę w unikalnej, międzynarodowej firmie o zasięgu globalnym,

  • wpływ na kształtowanie wizerunku firmy na rynku,

  • pracę z innowacyjnymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami,

  • udział w międzynarodowych projektach,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta Multisport),

  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Fundacja GS1 Polska jest krajowym przedstawicielem światowej organizacji GS1 zajmującej się tworzeniem i wdrażaniem globalnych standardów w zakresie identyfikacji i komunikacji w łańcuchach dostaw. GS1 Polska zarządza Systemem GS1 w Polsce, nadaje unikalne prawa do kodowania towarów, (tzw. kodów EAN) opakowań , lokalizacji i innych obiektów oraz aktywnie wspiera wdrażanie rozwiązań opartych o globalne standardy w łańcuchach dostaw różnych branż oraz ochronie zdrowia.

W ofercie GS1 znajduje się m.in doradztwo przy wdrożeniu standardów GS1 (identyfikacji opakowań, etykiety logistycznej GS1, komunikatów EDI, traceability), weryfikacja jakości kodów, szkolenia czy rejestracja kodu LEI. Standardy GS1, tworzone z inicjatywy i pod przewodnictwem przedsiębiorstw, stanowią uzgodnione zasady i wytyczne, które w jednolity sposób są stosowane przez podmioty w celu usprawnienia operacji w łańcuchach dostaw w wielu branżach.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać CV oraz dodatkowe informacje dotyczące dotychczasowego doświadczenia oraz osiągnięć (zrealizowanych zadań lub projektów zawodowych) kandydata/kandydatki w zakresie poszczególnych elementów wskazanych w opisie stanowiska.