Oferta pracy

Specjalista IT

Graphcom sp. z o. o.O firmie

  • Świetlana 26, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Graphcom sp. z o. o.

Świetlana 26

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników – zdalnie i na miejscu w siedzibie klienta

  • Administracja systemami Microsoft Windows Server

  • Konfiguracja urządzeń sieciowych

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołów wdrożeniowych

  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami

Nasze wymagania

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10

  • Umiejętność instalacji i podstawowej konfiguracji systemów serwerowych Microsoft Windows 2008R2/2012/2012R2/2016/2019

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów bazodanowych Microsoft SQL Server 2008/2012/2016/2019

  • Znajomość zasad funkcjonowania sieci LAN/WAN/WLAN/VPN

  • Wiedza praktyczna z zakresu konfiguracji sieci bezprzewodowych (WIFI)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Elokwencja i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP produkcji Comarch

  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych Hyper-V/VMware

  • Znajomość urządzeń Unifi/Mikrotik

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy