Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT - Pracownik wsparcia technicznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPTA-TECH Sp. z o.o.

    Firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii oraz systemów informatycznych dla szpitali, poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownika działu wsparcia technicznego systemów medycznych klasy LIMS i rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii.

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Współpraca z pracownikami działów IT klientów w zakresie realizowanych projektów
    • Wsparcie bezpośrednie, zdalne dla użytkowników wdrażanych systemów medycznych klasy LIMS i telekonsultacyjnych.
    • Szkolenie użytkowników systemów przy wdrażaniu systemów
    • Instalacja i konfiguracja komputerów, serwerów na potrzeby realizowanych kontraktów
    • Wykonywanie aktualizacji dokumentacji technicznej projektów
    • Opieka nad sprzętem komputerowym firmy
    • Opieka nad stronami internetowymi firmy

    WYMAGANIA:

    • Znajomość zagadnień związanych z:
      • bazami danych (MS SQL, Firebird)
      • budową i konfiguracją infrastruktury sieciowej
      • konfiguracją serwerów, wirtualizacją (Vmware, Windows Server)
      • macierzami dyskowymi
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji
    • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, samodzielność
    • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych (udział w szkoleniach)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra znajomość języka angielskiego wymagana (komunikacja z partnerami zagraniczyznami, udział w szkoleniach)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami medycznymi klasy LIMS/HIS
    • Preferowane wykształcenie techniczne (absolwenci lub studenci ostatnich lat)

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w oparciu o szkolenia wewnętrzne i zagraniczne
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie dużych międzynarodowych dostawców.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
    • Pakiet MultiSport, Medicover

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OPTA-TECH SP z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest OPTA-TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Al. KEN 36/U211 02-797 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.