Oferta pracy

Specjalista IT

AJHmedia Sp. z o.o.O firmie

AJHmedia Sp. z o.o.

Zdziarska 43

Pruszków

Kluczem do naszego sukcesu jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań IT i Digital Signage dla klientów końcowych. Dzięki otwartym umysłom naszych współpracowników, współpracy z firmami zagranicznymi i nowoczesnej technologii, tworzymy odważne i innowacyjne projekty dla klientów z sektora Telekomunikacyjnego, Bankowego, Utility, Medycznego i Publicznego. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę i zaangażowanie osób które chcą rozwijać się razem z nami. Czynnik ten w naszym przekonaniu to istotny element do zbudowania zaufania i dynamicznego rozwoju naszej firmy.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT u klientów końcowych,
  • monitorowanie działań urządzeń systemów multimedialnych i weryfikowanie nieprawidłowości w wadliwym funkcjonowaniu całego systemu IT,
  • wdrażanie zmian w infrastrukturze IT. Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji biznesowych dla kluczowych klientów firmy,
  • udział w kluczowych projektach IT w zespole międzynarodowym,
  • aktualizacja dokumentacji administrowanych elementów infrastruktury,
  • wsparcie projektów informatycznych realizowanych przez inne działy,
  • instalowanie systemów multimedialnych u klientów końcowych.

Wymagania:

  • znajomość systemu operacyjnego Windows,
  • podstawowa znajomość funkcjonowania sieci komputerowej LAN\WAN,
  • znajomość konfiguracji, konserwacji i zarządzania sprzętem informatycznym ,
  • tworzenie dokumentacji dla użytkowników końcowych,
  • znajomość HTML oraz CSS w stopniu podstawowym,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i elastyczność w sposobie myślenia,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),
  • chęć dalszego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności,
    aby znajdować nowe, lepsze rozwiązania pojawiających się problemów,
  • min. wykształcenie średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Udział w globalnych projektach umożliwiających zdobycie doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • Przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowym zespole specjalistów z branży IT.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy