Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Wsparcia IT

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash
    to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep i Gama.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Kluczowe zadania:

    • Wsparcie użytkowników systemów IT.
    • Rozwiązywanie problemów informatycznych.
    • Klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń.
    • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów.
    • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać min. 2 letnie doświadczenie w zakresie wsparcia
      informatycznego.
    • Posiadać wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
    • Posiadać bardzo dobrą znajomość systemów Windows na poziomie
      administracji stacją roboczą.
    • Znać środowisko Active Directory, pocztę Exchange, sieci komputerowe.
    • Umieć obsługiwać sprzęt biurowy oraz urządzenia mobilne.
    • Cechować się umiejętnością analizowania problemów i znajdowania rozwiązań.
    • Cechować się bardzo wysoką kulturą osobistą.
    • Być nastawiony na klienta i na pracę zespołową.
    • Być odpowiedzialny i samodzielny.
    • Znać język angielski w stopniu komunikatywnym (wsparcie również użytkowników anglojęzycznych).

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Możliwość rozwoju w obszarze IT (Helpdesk jest punktem wyjściowym do dalszego rozwoju w pozostałych sekcjach IT).
    • Pracę w Centrum kompetencyjnym IT 5. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG.
    • Współuczestnictwo w tworzeniu i utrzymaniu systemów informatycznych opartych o najnowocześniejsze technologie, obsługujących dwa wysokodostępne Centra Przetwarzania Danych, kilkanaście Centrów Dystrybucyjnych oraz kilkaset lokalizacji terenowych.
    • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach informatycznych i biznesowych.
    • Umowę o pracę.
    • Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.
    • Dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.

    Chcesz poznać Przełożonego? Obejrzyj film!
    Kliknij na zielonym polu po prawej stronie ogłoszenia.

    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.)"