Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT Service Desk

Seargin Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bernarda Chrzanowskiego 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie pracownikom w rozwiązywaniu problemów IT w obszarze I i II linii wsparcia,

  • Rejestracja zgłoszeń w systemie biletowym Jira,

  • Praca z systemami opartymi o usługi chmurowe Microsoft (Office 365),

  • Przygotowywanie stanowisk pracy - komputerów i telefonów dla pracowników firmy, w tym instalacja oprogramowania Windows, MS Office, itp.,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru IT,

  • Wspieranie użytkowników w zakresie funkcjonowania aplikacji,

  • Współpraca z zespołami w innych lokalizacjach (także za granicą),

  • Wdrażanie i optymalizacja procedur IT dotyczących m.in. kopii zapasowych, instalacji aplikacji i utrzymania środowisk Continuous Integration,

  • Udział w projektach informatycznych z wdrażaniem nowych rozwiązań,

  • Tworzenie oraz edytowanie dokumentacji (inwentaryzacja i ewidencja środków trwałych),

  • Współpraca z działami m.in. rekrutacji, HR, finansów, marketingu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi i konfiguracji sprzętu biurowego (komputery, drukarki),

  • Znajomość Windows 10, MS Office,

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. rok,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,

  • Podstawowa wiedza na temat konfiguracji sieci,

  • Podstawowa znajomość serwerów Linux,

  • Umiejętność konfiguracji i rozwiązywania problemów w środowisku Windows, znajomość podstawowego zagadnienia administracyjnego,

  • Doświadczenie w zarządzaniu kontami Active Directory będzie atutem,

  • Zainteresowanie długoterminową współpracą i rozwojem swoich kompetencji w zakresie szeroko rozumianej administracji i infrastruktury IT,

  • Umiejętności wyszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów dot. komputerów / systemów operacyjnych / serwerów / sieci itp.,

  • Umiejętność pracy z ludźmi,

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania kontami Active Directory,

  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit (m.in. pakiet Multisport),

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego i niemieckiego,

  • Elastyczne godziny pracy w określonym przedziale,

  • Liczne firmowe integracje.

O nas

Pracuj z najlepszymi!

Seargin to prężnie działająca organizacja trzykrotnie wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

Dostarczamy usługi IT w formie Body & Team Leasing oraz Application Managed Services. Współpracujemy z międzynarodowymi klientami, znanymi markami oraz liderami w swoich sektorach.

Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia :-)