Oferta pracy

Specjalista IT Service Desk

TDJ Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsza linia wsparcia technicznego – przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń,

  • Bezpośrednie, telefoniczne oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie wybranych aplikacji, oprogramowania, urządzeń mobilnych i sprzętu komputerowego,

  • Monitoring i reakcja na zdarzenia otrzymywane z systemów monitorujących infrastrukturę IT,

  • Samodzielne rozwiązywanie zaistniałych problemów oraz współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT (II i III linia wsparcia),

  • Dbanie o wysoką jakość komunikacji i dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA),

  • Informowanie użytkowników o statusach zgłoszeń oraz opracowywanie raportów,

  • Udział w projektach informatycznych obejmujących technologie Active Directory, Hyper-V, VMware i sieci LAN/WLAN, OCR, RPA, Low-code.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka i kierunki pokrewne),

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT w oparciu o system Service Desk,

  • Umiejętność obsługi, diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego,

  • Znajomość systemu z rodziny Microsoft Windows, usługi WDS i pakietu Microsoft Office (mile widziana Umiejętności pisania skryptów Windows i VBA),

  • Znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows Serwer i usługi Active Directory,

  • Znajomość zagadnień sieciowych (LAN/WLAN),

  • Przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swobodę w kontaktach telefonicznych,

  • Mile widziana znajomość zasad ITIL i ich praktycznego zastosowania,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Pracę w trybie 1 zmianowym (8-16) w Centrum Usług Wspólnych IT,

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • System premiowy,

  • Możliwości uczenia się, zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych.

TDJ Sp. z o.o.

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity: Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture: Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate: Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance: Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation: Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02

www.tdj.pl

Przewiń do profilu firmy