Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT - Service Desk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA OMEGA

    Omega Enterprise Services Sp. z o. o. jest firmą, która działa z pasją i profesjonalizmem.
    Jesteśmy operatorem i integratorem telekomunikacyjnym obsługującym
    największych Klientów biznesowych w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA IT
    Service Desk

    Miejsce pracy: WARSZAWA

    Zakres obowiązków:

    • przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń od Klientów - pierwsza linia wsparcia technicznego
    • pomoc użytkownikom w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)
    • zdalna obsługa użytkowników
    • rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
    • instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
    • konfiguracja sprzętu komputerowego
    • współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
    • bieżące informowanie użytkowników o statusie realizacji zleceń

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wyksztalcenia wyższego lub w trakcie studiów (mile widziane wykształcenie kierunkowe IT)
    • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomości zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi
    • dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows oraz pakietu MS Office
    • rzetelności, systematyczności, odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy
    • umiejętności współpracy w zespole i nastawienia na dalszy rozwój zawodowy
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w zgranym zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się Firmie
    • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość zdobycia nowych kompetencji i rozwoju zawodowego
    • otwartość na nowe pomysły i rozwiązania
    • dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych
    • pakiety medyczne i sportowe
    • pracę w przyjaznym biurze w centrum Warszawy