Specjalista IT - Servicedesk

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy instalacji i konfiguracji nowych i istniejących elementów sieci, tj. serwery, koncentratory, przełączniki, routery, mosty, modemy, szafy krosownicze, itp.,

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych w ramach pierwszej linii wsparcia w zakresie:

  • przygotowania/konfiguracji sprzętu dla użytkowników (komputery, telefony, tablety, drukarki)

  • podłączania i konfiguracji urządzeń na stanowiskach roboczych zgodnie z procedurami instalacyjnymi,

  • konserwacji, usuwanie usterek i naprawa sprzętu stanowiskowego i infrastruktury sieciowej,

  • instalacji i konfiguracji oprogramowania klienckiego na stacjach roboczych użytkowników, aktualizacja oprogramowania i sterowników urządzeń

  • wnioskowania do bezpośredniego przełożonego o wystawianie zleceń do serwisów zewnętrznych.

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego oraz licencji oprogramowania w zakresie informatyki centralnej i stanowiskowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane dziedziny związane z informatyką.

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w realizacji zadań związanych z pracą na podobnym stanowisku

  • Znajomości technologii hardware i software dobrej znajomości zagadnień sieciowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji.

  • Znajomość obsługi programów komputerowych: MS OFFICE, SCCM. JIRA, INTUNE

  • Umiejętność analizy i syntezy informacji, poszukiwania i selekcji informacji, logicznego myślenia, wyrażania i obrony swojego zdania.

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów, dokładność i precyzja, terminowość

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji z otoczeniem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.

  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee.

  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

O nas

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się prawie 200-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.