Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT / Starszy specjalista IT - zarządzanie tożsamością (IAM)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: JW/Tech/IB/DDSC/SSIT/08

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w systemach Linux, AS400, Windows w tym Active Directory oraz bazach danych Oracle, SQL, Sybase
    • Generowanie macierzy autoryzacji, przegląd uprawnień dla systemów, baz danych i powiązanych użytkowników
    • Tworzenie skryptów dla potrzeb automatyzacji procesów obsługiwanych w obszarze Zarządzania Tożsamością
    • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych aplikacji w Banku
    • Współpraca z jednostkami audytowymi w zakresie zarządzania tożsamością
    • Współudział w budowaniu procesu i procedur Zarządzania Tożsamością oraz definiowaniu wymagań w tym zakresie

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość Active Directory w zakresie zarządzania tożsamością
    • Wiedza w zakresie administracji uprawnieniami w systemach: Linux, Windows, AS400
    • Wiedza w zakresie administracji uprawnieniami w bazach danych: Oracle, SQL, Sybase
    • Umiejętność tworzenia skryptów np. Windows PowerShell
    • Znajomość  procesów ITIL / COBIT
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista
    • Samodzielność w realizacji zadań, komunikatywność
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.