Oferta pracy

Specjalista IT Support w Dziale Infrastruktury

SII Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Specjalista IT Support w Dziale InfrastrukturyNumer ref.: 210202-80I6U
Twoje zadania:

Zespół Administratorów i Specjalistów w Dziale Infrastruktury IT zajmuje się zarządzaniem usługami wspólnymi, systemami bazodanowymi i operacyjnymi, bezpieczeństwem systemów oraz utrzymaniem wysokiej dostępności rozwiązań. Zarządza usługami onpremise oraz w chmurach publicznych. Administruje także podstawowym i zapasowym Datacenter oraz uczestniczy w realizacji projektów wewnętrznych na potrzeby Organizacji i ponad 5000 użytkowników.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad systemami monitoringu oraz weryfikacja zdarzeń w systemach IT
  • Bieżąca obsługa zgłoszeń w ramach III linii wsparcia – ServiceDesk
  • Analiza problemów wydajnościowych aplikacji i infrastruktury
  • Rozwój narzędzi i procedur IT, tworzenie dokumentacji
  • Bezpośrednia współpraca z Administratorami systemów i sieci
  • Kontakty z czołowymi dostawcami sprzętu i oprogramowania IT
Twoje umiejętności:
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w Dziale IT (także w ramach praktyk lub staży)
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows (Linux mile widziany)
  • Doświadczenie w pracy z Active Directory
  • Znajomość rozwiązań Office365 (Outlook, Teams, Azure AD)
  • Podstawowa wiedza na temat działania sieci LAN

Mile widziane:

  • Znajomość VMware/Hyper V
  • Znajomość systemów monitoringu: System Center Operations Manager, Nagios, Netflow
  • Wiedza na temat zagadnień bezpieczeństwa w Office365
  • Umiejętność pisania skryptów Powershell/Python

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne