Oferta pracy

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • Azure SQL

  • CSS

  • Docker

  • Eclipse

  • Enterprise Architect

  • GitLab

  • Grafana

  • Kibana

  • Kubernetes

  • Microsoft Azure

  • Microsoft SQL Server

  • Nagios

  • NetBeans

  • Notepad++

  • SAP

  • SAP HANA

  • SharePoint

  • SoapUI

  • Visual Studio

  • Visual Studio Code

System operacyjny

O projekcie

Wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań e-commerce oraz CRM.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój systemów Digital, wdrażanie zmian na bazach danych SAP HANA oraz środowiskach SAP ERP.

  • Administrowanie i monitoring wdrożonych już systemów Digital - produkcyjnych, testowych i developerskich.

  • Współpraca z dostawcami oraz innymi działami IT w ramach struktury Grupy Eurocash.

  • Wsparcie użytkowników od strony technicznej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku.

  • Posiadasz dobrą znajomość z obszaru baz danych SQL.

  • Masz doświadczenie w pracy na systemach SAP ERP/SAP HANA.

  • Sprawnie poruszasz się w dokumentacji technicznej (czytanie i rozumienie w języku angielskim).

  • Znasz narzędzia do monitoringu (DataDog, Nagios,RedGate).

  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w relacjach z dostawcami systemów IT.

  • Interesujesz się i znasz obecnie dostępne rozwiązania systemowe i technologiczne w IT.

  • Świetnie organizujesz pracę własną i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej.

  • Dodatkowo docenimy doświadczenie w pracy z Azure Data Factory.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • firma wspiera projekty open source

  • przestrzeń do eksperymentowania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach biznesowych.

  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Worplace.

  • Niezbędne narzędzia, elastyczne godziny i hybrydowy system pracy.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Do Zespołu IT - Digital poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty IT, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie oraz rozwój aplikacji Digital w ramach Grupy.

Przewiń do profilu firmy