Logo Pracuj.pl

Specjalista IT

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży produkcyjnej z kapitałem skandynawskim, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin ; nr ref: IT/05/2023

Technologie u pracodawcy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie siecią informatyczną
  • Wsparcie w administrowaniu sprzętem IT - instalacja i konfiguracja, diagnostyka
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia użytkowników wewnętrznych systemów, w tym szkolenia
  • Aktualizowanie rejestru sprzętu IT oraz planów wymiany
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych systemów oraz propozycje usprawnień
  • Komunikacja wewnętrzna ze wszystkimi działami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość sprzętu informatycznego
  • Praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość środowisk Azure, Power Apps, Power Automate, Microsoft Dynamics - pożądane
  • Znajomość systemów bazodanowych i BI: MS SQL, Power BI – będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref: IT/05/2023

Specjalista IT, Szczecin