Logo Pracuj.pl

Specjalista IT

Interhandler Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Helpdesk dla pracowników firmy
  • Instalacja i administracja komputerami końcowych użytkowników
  • Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WAN, WLAN, VPN
  • Opieka nad środkami trwałymi i licencjami IT
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii, rozwijanie bieżących systemów
  • Technologie systemów operacyjnych: MS Windows 10, MS Windows 2012, 2016, 2019
  • Rozwiązania sieciowe FORTINET/ UBIQUITI/CISCO

Nasze wymagania

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT
  • Sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy z użytkownikami końcowymi – komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenie w zakresie wiedzy technicznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Lekcje języka angielskiego
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Interhandler Sp. z o.o.

Interhandler Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Specjalista IT, Toruń