Oferta pracy

Specjalista IT

Lionbridge Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Lionbridge Poland Sp. z o.o.

Łopuszańska 95

Warszawa

Lionbridge (Nasdaq: LIOX) jest czołowym dostawcą usług z zakresu tłumaczenia i lokalizacji. Pomagamy przedsiębiorstwom z całego świata dostosowywać się do wymagań językowych i kulturowych klientów, opracowując różnego rodzaju materiały. Oprócz usług językowych specjalizujemy się również w opracowywaniu i testowaniu produktów.

W naszym warszawskim biurze zatrudniamy już ponad 800 specjalistów, w tym Kierowników Projektów, Lingwistów, Inżynierów, Specjalistów DTP oraz ekspertów zajmujących się opracowywaniem treści i kontrolą jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Warszawa

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie stacji roboczych oraz laptopów działających w środowisku Windows;
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów działających w środowisku Windows;
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników do zasobów sieciowych;
  • Utrzymanie i zarządzanie siecią LAN/WAN oraz prostymi urządzeniami sieciowymi (switche, access pointy);
  • Udział w projektach IT na poziomie lokalnym oraz globalnym;
  • Konfiguracja i zarządzanie drukarkami sieciowymi;
  • Instalacje oprogramowania oraz rozwiązywanie związanych z nim problemów;
  • Zakupy nowego sprzętu, konserwacja, zgłaszanie do napraw gwarancyjnych;
  • Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania, nadzór nad zgodnością z posiadanymi licencjami;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej dla użytkowników.

Wymagania:

  • 4-5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja) oraz pakietu aplikacji MS Office;
  • Znajomość pracy w środowisku Active Directory oraz administracji Windows Server;
  • Znajomość sieci komputerowych, TCP/IP oraz działania urządzeń sieciowych (routery, switche, firewalle);
  • Znajomość sprzętu mobilnego i konsol gier wideo;
  • Doświadczenie w naprawach komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne;
  • Mile widziane wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym.

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój w stabilnej, globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym - dzięki biurom w ponad 20 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy;
  • Szansę współpracy z Działem Testowania Gier, a tym samym dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych;
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dodatkowy wolny dzień z okazji urodzin);
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do parkingu dla rowerów i samochodów.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lionbridge Poland Sp. z o.o. lub inny podmiot grupy Lionbridge w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Lionbridge Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-231, przy ul. Jutrzenki 183, lub innego podmiotu grupy Lionbridge, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Lionbridge, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jako pracodawca równych szans, Lionbridge angażuje się w proces zatrudnienia bez barier i ceni różnorodność w miejscu pracy.

www.lionbridge.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy