Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

CMT SP. Z O.O.

  • Chmielna 132/134, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Chmielna 132/134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zgłaszanie awarii / usterek urządzeń / systemów informatycznych oraz teleinformatycznych do serwisów zewnętrznych

  • rozbudowa i konfiguracja sprzętu informatycznego oraz teleinformatycznego

  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz oprogramowania użytkowego

  • zapewnienie użytkownikom wsparcia i obsługi informatycznej oraz teleinformatycznej w ramach pierwszego kontaktu

  • rejestrowanie/ klasyfikowanie wszystkich nadchodzących zgłoszeń wraz

  • z odpowiednim określeniem ich priorytetu

  • monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów systemowych i sieciowych

  • Utrzymanie infrastruktury IT, w tym sieci, komputerów i stacji roboczych, oprogramowania

  • administrowanie oprogramowaniem będącym w dyspozycji firmy

  • zapewnienie wsparcia dla oprogramowania będącego w dyspozycji firmy (MS Windows, MS Office, MS Project, MSExchange, MacOS, oprogramowanie sieciowe, Linux)

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi IT na zlecenie firmy

  • administrowanie materiałami promocyjnymi firmy zamieszczanymi w sieci WWW

  • zapewnienie usuwania bieżących usterek w działaniu infrastruktury IT

  • wnioskowanie i doradztwo w zakresie doboru sprzętu i/lub oprogramowania

  • zarządzanie archiwizacją danych firmowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru IT

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość systemów (MS Office, MS Windows, MacOS, iOS, oprogramowania sieciowego, Office365, Active Directory)

  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych HA Hyper-V lub VMWare

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP

  • umiejętność wdrażania i eksploatacji centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników

  • wiedza na temat zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji

  • znajomość Linuxa na poziomie umożliwiającym administrację serwerami www

  • bardzo dobra znajomość języków angielskiego i niemieckiego(korespondencja firmowa w języku angielskimi i niemieckim)

  • znajomość rynku urządzeń i oprogramowania IT

  • zaangażowanie, systematycznosc, punktualnosc, samodzielność

  • skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do zasobów wspomagających pracę

  • pracę w profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

cmT sp. z o.o. to międzynarodowa, inżynieryjna firma consultingowa świadcząca usługi zarządzania inwestycjami, kierowania budowami oraz usługi doradcze we wszystkich dziedzinach budownictwa.

Przewiń do profilu firmy