Oferta pracy

Specjalista IT I/II linia wsparcia

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CRM

  • ERP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania (systemy MS Windows, MS Office, środowisko Microsoft 365, inne oprogramowanie aplikacyjne)

  • Administracja i monitoring infrastruktury fizycznej, systemów, sieci oraz zasobów IT

  • Administracja kontami użytkowników w systemach informatycznych: Active Directory, system telefonii mobilnej, system ERP i CRM oraz w innych aplikacjach

  • Sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji, przygotowywanie instrukcji dla użytkowników oraz szkolenie użytkowników

  • Konfiguracja komputerów, instalacja oprogramowania systemowego i aplikacyjnego, aktualizacje oprogramowania, diagnozowanie awarii sprzętu

  • Zakupy sprzętu komputerowego, zlecanie napraw oraz prowadzenie ewidencji zasobów IT

  • Współpraca z dostawcami i obsługa serwisów zewnętrznych

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług dla Klientów

Nasze wymagania

  • 2 letnie praktyczne doświadczenie w podobnym obszarze zadań w zakresie pierwszej i drugiej linii wsparcia użytkowników

  • Znajomość komputerów PC, systemów Windows oraz środowiska Microsoft 365

  • Wiedza w zakresie problematyki sieci LAN/WAN, praktycznej znajomości technologii VoIP, VPN

  • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • B2B/ umowa o pracę

  • opieka medyczna – bogaty pakiet z rehabilitacją i zniżką na stomatologię

  • ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy

  • dofinansowanie nauki – po 1 roku zatrudnienia

  • liczne szkolenia rozwojowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy