Logo Pracuj.pl

Specjalista IT

Esri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Zabbix

  • Python

  • JavaScript

  • MS SQL

  • PostgreSQL

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemów IT zgodnie z dobrymi praktykami w tym obszarze i przyjętym SLA
  • proaktywne monitorowanie systemów IT
  • administracja systemami operacyjnymi MS Windows oraz Linux
  • instalowanie aktualizacji i poprawek systemów operacyjnych i oprogramowania narzędziowego oraz oprogramowania ESRI
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa i procedur Disaster Recovery
  • wykonywanie testów wydajności i bezpieczeństwa infrastruktury IT
  • rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych
  • raportowanie monitorowania, zgłoszeń serwisowych oraz wykonanych czynności administracyjnych
  • kontakt z przedstawicielami współpracujących zespołów
  • konsultowanie problemów i rozwiązań z członkami zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku administratora systemów informatycznych lub równoważnym w interdyscyplinarnym zespole technicznym
  • praktyczna umiejętność administrowania systemami operacyjnymi MS Windows Server oraz Linux
  • praktyczna umiejętność konfiguracji oraz obsługi Nginx, Tomcat, IIS
  • praktyczna umiejętność instalacji i konfiguracji systemu do monitorowania systemów IT np. Zabbix lub pokrewnego
  • praktyczna znajomość obsługi oprogramowania MS Excel
  • znajomość języka skryptowego bash/PowerShell/Python/Java
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi baz danych: MS SQL, PostgreSQL, Oracle
  • podstawowa wiedza z zakresu wirtualizacji
  • podstawowa znajomość narzędzi testujących wydajność np. JMeter
  • podstawowa wiedza w zakresie rozwiązań chmurowych (cloud-computing)
  • podstawowa wiedza w zakresie modelu OSI oraz podstaw TCP/IP
  • ogólna wiedza w zakresie biblioteki dobrych praktyk ITIL
  • praktyczna znajomość administracji zasobami w rozwiązaniach chmurowych (minimum Azure)
  • certyfikat ITIL na poziomie Foundation
  • ogólna znajomość technologii GIS, w szczególności technologii ESRI
  • dobra znajomość języka angielskiego, w szczególności umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętności proaktywne, organizacyjne i samodyscyplina
  • umiejętność słuchania i rozpoznawania potrzeb, zdolności interpersonalne, komunikatywność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

Esri Polska Sp. z o.o.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Specjalista IT, Warszawa