Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Passenger Rights jest właścicielem marki delayfix (delayfix.com). Tworzą ją doświadczeni Specjaliści prawa, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają Pasażerów w uzyskaniu odszkodowania.

    W związku z rozwojem Spółki poszukujemy Pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośrednia obsługa użytkowników
    • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury, systemów IT oraz zagadnień sieci LAN i WiFi
    • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
    • Konfiguracja sprzętu komputerowego PC, Mac
    • Informowanie użytkowników o rozwiązywanych problemach i monitorowanie systemu zgłoszeń HelpDesk
    • Przyjmowanie i wydawanie sprzętu pracownikom, prowadzenie ewidencji sprzętu IT, licencji itp.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Praca w obszarze informatyki: stacje robocze, serwery, laptopy, monitory, drukarki
    • Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką
    • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi (Mikrotik)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PC/Mac)
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
    • Podstawowa wiedza dotycząca systemów serwerowych z rodziny Microsoft (AD, FS, itp.)
    • Nastawienie na pomoc użytkownikom
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Doświadczenie w branży IT
    • Miła aparycja i komunikatywność

    Mile widziane:

    • Znajomość obsługi i konfiguracji urządzeń firmy Apple
    • Doświadczenie pracy w zespole

    CV z nazwą stanowiska w temacie maila prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    „Passenger Rights z siedziba w Warszawie, al. Ujazdowskie 22/5 (00-478 Warszawa), jako administrator danych osobowych, Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016  r.  w  sprawie  ochrony  osób  fizycznych  w  związku  z  przetwarzaniem  danych osobowych  i  w  sprawie  swobodnego  przepływu  takich  danych  oraz  uchylenia  dyrektywy 95/46/WE  (ogólne  rozporządzenie  o  ochronie  danych)  (Dz.Urz.  UE  L  119,  s.  1) –  dalej jako ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, informuję Pana/ Panią, iż:
    • podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do procesu rekrutacji prowadzonego przez Passanger Rights sp. z o.o.;
    • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
    • dane mogą być udostępniane przez Passenger Rights podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie umów zawartych z podmiotami przetwarzającymi, pracownikom i zleceniobiorcą Passenger Rights;
    • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 221 Kodeksu Pracy
    • w Passenger Rights został wyznaczony inspektor ochrony danych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] lub pisemnie na adres naszej siedziby;
    • dane osobowe będą przechowywane na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 5 lat od ich otrzymania;
    • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych”
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Passenger Rights sp. z o.o. również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".