Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia
    z najnowszymi technologiami.

    Jako integrator teleinformatyczny dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi.

    Pomagamy w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej.

    Realizujemy projekty migracji istniejących środowisk do chmury, wdrażamy rozwiązania
    Disaster Recovery oraz dostarczamy rozwiązania IT „pod klucz”.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań w zakresie wsparcia technicznego systemów informatycznych zgodnie z procedurami wewnętrznymi.

    Zakres obowiązków:

    • Zdalna i bezpośrednia obsługa użytkowników
    • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT
    • Instalacja oprogramowania biznesowego (zgodnie z procedurami i przyjętymi standardami)
    • Konfiguracja sprzętu komputerowego
    • Współpraca z pracownikami realizującymi zadania w obszarze infrastruktury i systemów IT
    • Informowanie użytkowników o statusach zleceń
    • Przyjmowanie i wydawanie sprzętu pracownikom, prowadzenie ewidencji sprzętu IT

    Wymagania:

    • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Wiedza w obszarze informatyki: stacje robocze, laptopy, monitory, drukarki
    • Umiejętność uczenia się w szczególności nowych obszarów związanych z informatyką
    • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
    • Podstawowa wiedza dotycząca systemów serwerowych z rodziny MS Windows (AD, FS, itp.)
    • Nastawienie na pomoc użytkownikom
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
    • Doświadczenie w branży IT minimum dwuletnie
    • Miła aparycja i komunikatywność

    Mile widziane:

    • Znajomość obsługi i konfiguracji urządzeń firmy Apple
    • Doświadczenie w pracy w korporacji

    Oferujemy:

    • Pracę w kilkunastoosobowym zespole w przedsiębiorstwie zlokalizowanym w centrum Warszawy
    • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B do wyboru