Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista IT

OLMEX KMB Sp. z o.o.

Modrzewiowa 58

Wójtowo (pow. olsztyński; gm. Barczewo)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie prawidłowego działania systemów informatycznych,

  • wsparcie w instalowaniu oprogramowania, aktualizacji systemów oraz używanych programów,

  • obsługa i wsparcie z zakresu instalacji i obsługi pakietu MS Office,

  • instalacja hardware and software na stanowiskach pracy,

  • współpraca i obsługa serwerów firmowych w tym: monitoringu, serwerów pocztowo - księgowych oraz serwerów wideokonferencji,

  • obsługa i konserwacja centrali telefonicznej,

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i systemów informatycznych – przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń,

  • przygotowywanie i instalacja sprzętu oraz narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy,

  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach firmy (wewnętrznych oraz zewnętrznych),

  • zapewnienie potrzebnego wsparcia z zakresu IT dla pracowników firmy,

  • sprawna naprawa usterek,

  • doradztwo i uczestnictwo w zakresie zakupu urządzeń peryferyjnych (drukarki, faks etc),

  • uzupełnianie informacji i redagowanie informacji na firmowej stronie www (WordPress).

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. wyższe (profil informatyczny),

  • znajomość obsługi i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego

  • (komputery, drukarki i skanery sieciowe),

  • dobra znajomość Microsoft Windows, Office i oprogramowania antywirusowego,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • wysoka kultura osobista,

  • systematyczność i uporządkowanie,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę, etat: 0,5, umowę B2B,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy,

  • możliwość skorzystania z:ubezpieczenia grupowego,

  • szkolenia,

  • dofinansowanie do urlopu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.