Oferta pracy

Specjalista IT

SumiRiko Poland Sp. z o.o.O firmie

  • 1 Maja 100, Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SumiRiko Poland Sp. z o.o.

1 Maja 100

Wolbrom

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Oferujemy możliwość pracy i rozwoju w zakresie:

1. Administrowania i zarządzania bazami danych Oracle, SQL, serwerowymi systemami operacyjnymi (Windows, Linux), usługami pocztowymi

2. Administrowania i zarządzania usługami AD/DS, DNS, DHCP, Hyper-V, RDS, ZCS

3. Opieki technicznej nad systemami klasy ERP/HR oraz oprogramowaniu wspierającym biznes

4. Administrowania i zarządzania rozwiązaniami sieciowymi klasy enterprise / NAC

5. Zarządzania licencjami, kopiami bezpieczeństwa

6. Zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych i dostępu do nich

7. Monitorowania działania środowisk produkcyjnych, testowych i developerskich

8. Diagnozowania i rozwiązywania problemów występujących w pracy systemów i usług IT

9. Wsparcia technicznego dla użytkowników końcowych.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość rozwiązań sieciowych klasy enterprise (routing, switching, ngf, sdw, nms)

  • Znajomość budowy, konfiguracji i administracji systemów serwerowych

  • Wiedza z zakresu administrowania systemami storage

  • Doświadczenie w zakresie konfiguracji i administrowania automatycznymi systemami backupu

  • Znajomość SQL, Oracle

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji IT

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień GDPR oraz znajomość Crystal, PS, VBA, IFS, TM1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Współpracę z ekspertami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Kim jesteśmy?

1. Nowoczesną, japońską firmą z branży motoryzacyjnej wytwarzającą komponenty antywibracyjne

2. Dostawcą oryginalnych części do renomowanych japońskich, niemieckich i francuskich producentów samochodów

3. Miejscem pracy dla ponad 1800 osób w dwóch zakładach produkcyjnych w Wolbromiu (woj. małopolskie) i Zagórzu (woj. podkarpackie)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy