Oferta pracy

Specjalista IT

Tarczyński S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie się rozwijając.
W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

Specjalista ITNumer ref.: ST/08/2020

Zakres zadań:

  • obsługa systemu helpdesk
  • wsparcie użytkowników
  • przygotowanie, konfiguracja sprzętu IT
  • zarządzanie magazynem i dystrybucją sprzętu IT
  • obsługa i wsparcie aplikacji pakietu Office 365
  • zarządzanie systemem druku
  • audyt i zarządzanie licencjami
  • wsparcie administratora w obszarze AD, polityk GPO i Windows Powershell

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego z obszaru IT
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • wiedzy związanej z budową i naprawą komputera oraz instalacji oprogramowania
  • bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów
  • znajomości zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN, oraz podstawowych umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych
  • znajomości rozwiązań Windows AD, MS Office 365
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny,
    • możliwość skorzystania z karty MultiSport,
    • ubezpieczenie pracownicze,
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
    • bezpłatne posiłki dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy