Oferta pracy

Specjalista IT

MPK Sp. z o.o.O firmie

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75-79

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MySQL

  • MICROSOFT DYNAMICS AX

  • MS SQL SERVER 2008-2019

  • WINDOWS SERVER 2012-2019

Mile widziane

  • System HelpDesk

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości działania systemów ERP;

  • wsparcie użytkowników wskazanych systemów;

  • administrowanie systemów operacyjnych MS Windows Server 2008 i wyższych oraz baz danych MS SQL;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji i procedur IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie/kierunek: informatyka lub pokrewny;

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wiedza merytoryczna z zakresu funkcjonowania systemów ERP, w szczególności w zakresie procesów logistycznych, ewidencji magazynowej oraz zarządzania produkcją i remontami;

  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows Server 2008 i wyższych;

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL;

  • znajomość języka SQL;

  • komunikatywność.

  • znajomość oprogramowania Microsoft Dynamics AX;

  • podstawowa znajomość Active Directory;

  • znajomość baz danych PostgreSQL, Oracle.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie