Oferta pracy

Specjalista IT

Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

  • Szwajcarska 22, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szwajcarska 22

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows

  • Microsoft Office

  • RDS

  • DHCP

  • Adobe Illustrator

  • DNS

  • TCP/IP

  • FootPrint (BMC)

  • urządzenia sieciowe HP

  • CISCO

  • Fortigate

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie IT w zakresie rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników w systemie Service Desk,

  • Filtrowanie i kwalifikowanie, raportowanie oraz przetwarzanie zgłoszeń IT w naszym wewnętrznym systemie (Footprint),

  • Monitorowanie infrastruktury IT,

  • Diagnozowanie zgłoszeń i kategoryzacja według stopnia ważności,

  • Zapewnienie poprawności funkcjonowania sprzętu komputerowego i biurowego oraz mobilnego,

  • Prowadzenie szkoleń i instruktażu dla pracowników w zakresie obsługi sprzętu komputerowego, aplikacji biurowych (pakiet Office 365) i wdrażanych rozwiązań,

  • Instalacja oraz upgrade systemów operacyjnych oraz oprogramowania na desktopach i laptopach

  • Obsługa backup-u stacji klienckich

  • projektowanie, nadzór, wdrażanie, udoskonalanie, modyfikowanie rozwiązań hardwerowo-softwerowch wspomagających obszary produkcyjne,

  • Wspieranie wiedzą i działaniem rozwój firmy,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego z dziedziny technologii informatycznej (mile widziane)

  • Dobrej znajomości oprogramowania Microsoft Windows, Microsoft Office, RDS, DHCP, AD, DNS, TCP/IP,  FootPrint (BMC), urządzenia sieciowe HP, CISCO, Fortigate,

  • Dobrej znajomości w zakresie konfiguracji środowiska LAN, WLAN,

  • Dobrej znajomości w zakresie technologii komunikacyjnych Blouetooth, NFC,

  • Rozwiązywania problemów na poziomie zaawansowanym i umiejętności pracy wielozadaniowej,

  • Mile widziana znajomość środowisk MS Windows Server oraz Linux,

  • Gotowości do pracy wielozmianowej lub elastycznego czasu pracy,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Ukierunkowania na pracę w środowisku fabryki wytwarzającej wyroby medyczne,

  • Umiejętności współpracy w zespole,

To oferujemy

  • Umowę o pracę – praca na pełny etat,

  • Nowoczesne miejsce pracy w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu,

  • Szeroki zakres szkoleń i program rozwoju zawodowego,

  • Podwyższanie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności,

  • Pakiet świadczeń, w tym prywatna opieka medyczna i Multisport,

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, zgranym zespole,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

MacoPharma jest kluczowym europejskim producentem zestawów do pobierania i preparatyki krwi oraz urządzeń medycznych wykorzystywanych w krwiodawstwie. Maco Pharma składa się z 2 dywizji, w  których zatrudnia blisko 2 500 osób na całym świecie. Polski zakład produkcyjny powstał w 2002 roku i obecnie pracuje w nim ponad 700 osób.

Przewiń do profilu firmy