Specjalista - jakość, audyt wewnętrzny

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-17
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-06-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Częstochowa

    Zadania:

    • Zarządzanie dokumentacją zintegrowanego systemu zarzadzania ’’BPM’’ - przygotowanie oraz tłumaczenie dokumentów, kontrola aktualności oraz archiwizacja;
    • Zarządzanie auditami wewnętrznymi, planowanie i prowadzenie wybranych audytów;
    • Identyfikacja wewnętrznych niezgodności w systemie jakości i procesach produkcyjnych (dokumentowanie w QSYS);
    • Kontrola realizacji działań poauditowych, korygujących oraz zapobiegawczych po zidentyfikowanych niezgodnościach;
    • Nadzorowanie uprawnień auditorów wewnętrznych;
    • Wsparcie przygotowania auditów zewnętrznych ze szczegółowym uwzględnieniem certyfikacji;
    • Przeprowadzanie wewnętrznych auditów według wymagań korporacji, kryteriów IATF 16949, wymagań prawnych oraz klienta.

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe (techniczne);
    • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie jakości, w tym audity;
    • Znajomość wymagań systemu zarządzania jakością IATF 16949;
    • Mile widziana znajomość VDA 6.3.;
    • Dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;
    • Płynna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    • Możliwość współpracy w międzynarodowym zespole;
    • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system benefitów pracowniczych, ubezpieczenie na życie), pakiet socjalny;
    • Stabilne zatrudnienie.

    Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."