Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Jakości

Cornaglia PolandO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli jakościowych procesu produkcji, zgodnie z wymogami,

  • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących w procesie produkcji,

  • analizowanie wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów naprawy,

  • doskonalenie procesu kontroli w celu eliminowania produkcji wadliwych wyrobów,

  • szkolenie innych pracowników z zakresu standardów jakości,

  • tworzenie odpowiedniej dokumentacji działu,

  • zapewnienie poprawnego procesu komunikacji z klientami w kwestii jakości,

  • rozpatrywanie reklamacji klientów,

  • zapewnienie współpracy z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość narzędzi jakościowych,

  • dobra znajomość programu Microsoft Excel,

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,

  • samodzielność i odpowiedzialność w pracy,

  • komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • kurs językowy,

  • pakiet socjalny,

  • prywatna opieka medyczna,

  • satysfakcjonująca praca w międzynarodowej firmie.

Cornaglia Poland

Cornaglia Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Officine Metallurgiche Cornaglia S.p.A. z siedzibą we włoskim Turynie specjalizującego się w produkcji części z metalu i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego i automotive. Grupa zatrudnia kilka tysięcy pracowników w 14 fabrykach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy