specjalista jakości ds. kontroli materiałów

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-07
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2019-04-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy produkcyjnej i mieć realny wpływ na jej rozwój? Nie czekaj, aplikuj!

    Nr ref.: /292/01/2019/ASkuchar/37823
    Strzelce Opolskie
    oferujemy
    • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach zarówno w ramach firmy, a także szkoleniach zewnętrznych
    • przyjazne środowisko pracy
    zadania
    • przygotowywanie i przeprowadzanie kontroli materiałów
    • dopuszczanie wejść towarów oraz maszyn
    • przygotowywanie i preparowanie próbek do badań metalograficznych
    • przeprowadzanie kontroli mechaniczno-technologicznych
    • przeprowadzanie kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
    • ocena wyników pomiarów oraz tworzenia stosownej dokumentacji
    • kontrola rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki, ustalanie odstępstw i dokumentowanie
    • udział w wewnętrznych audytach dotyczących produktów, monitorowanie działań korygujących
    • dopuszczanie nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją
    oczekujemy
    • wykształcenia min. średniego, technicznego
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej
    • wiedzy dotyczącej systemu zarządzania jakością
    • znajomości narzędzi 8D, PCD, PCDA, VDA, arkusza rozwiązań A3
    • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • umiejętności pracy z dużą liczbą danych
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47