Oferta pracy

Specjalista Jakości

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości stosowanych materiałów produkcyjnych i procesów w fabryce zgodnie z zasadami GMP oraz zasadami wewnętrznymi Beiersdorf

  • Zapewnienie spełnienia ustalonych standardów jakościowych produktów, materiałów i procesów w wyznaczonym obszarze

  • Zapewnienie terminowe wykonywania analiz dla opakowań i produktów gotowych zgodnie z metodami badań oraz planami badań oraz ich zwalnianie w systemie

  • Współpraca w zakresie opiniowania reklamacji wyrobów gotowych i materiałów oraz kontakt z dostawcami

  • Monitorowanie wyników analiz oraz reklamacji materiałów, analizowanie trendów, proponowanie i wdrażanie działań korygujących dla niezgodności

  • Zgłaszanie i uczestniczenie w procesie rozwiazywania niezgodności jakościowych (narzędzia jakościowe, RCA)

  • Współtworzenie i opracowywanie procedur i instrukcji z zakresu zapewnienia jakości

  • Usprawnianie systemu Zarządzania Jakością

  • Współuczestniczenie w optymalizacji procesów jakościowo-produkcyjnych poprzez udział w testach, zbieranie i analizę danych, opracowanie standardów oraz proponowanie usprawnień pod kątem jakościowym

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi przyrządów pomiarowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (towaroznawstwo, technologia chemiczna lub pokrewne)

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość przemysłu kosmetycznego, opakowaniowego, procesów produkcyjnych i linii pakujących

  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min B2. bardzo dobra wiedza z zakresu narzędzi jakościowych

  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętności pracy w zróżnicowanym zespole.

  • Zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność,

  • i rozwiązywanie problemów.

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość systemu SAP mile widziana

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, multikarnet sportowy i wiele innych)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • company shop

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ponad 400 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firma produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy