Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Jakości Produktów - Marki Własne

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla międzynarodowej sieci hipermarketów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista Jakości Produktów w ramach Marek Własnych. Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne związane z technologią żywności, miałeś / miałaś do czynienia z dokumentacją jakościową, aplikuj na naszą ofertę! Szukamy właśnie Ciebie!

Specjalista Jakości Produktów - Marki WłasneNumer ref.: /511/10/2020/JM/58131

zadania

  • nadzór nad procesami jakościowymi wprowadzanych i istniejących produktów
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych, zatwierdzanie dokumentacji oraz treści opakowań na zgodność z obowiązującymi przepisami prawa
  • przeprowadzanie paneli konsumenckich i analiza ich wyników
  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi, dostawcami, kupcami, specjalistami jakości,
  • współpraca z działem Import oraz z innymi zagranicznymi oddziałami naszego klienta

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego związanego z technologią żywności
  • orientacji na potrzeby Klientów, na jakość i rezultaty
  • zaangażowania, pasji do produktu oraz Klienta
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej samoorganizacji i elastyczności w działaniu
  • otwartości, umiejętności komunikacji i współpracy
  • znajomości j. angielskiego - mile widziane

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • możliwość poznania funkcjonowania działu Jakości
  • zdobycie cennego doświadczenia w dziale Jakości
  • świetną atmosferę w zgranym zespole
  • pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne