Oferta pracy

Specjalista Jakości Produktów - Marki Własne

AuchanO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zagwarantowanie jakości i bezpieczeństwa produktów Marek Własnych Auchan

  • Nadzór nad procesami jakościowymi wprowadzanych i istniejących produktów,

  • Przygotowanie specyfikacji technicznych, zatwierdzanie dokumentacji oraz treści opakowań na zgodność z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Przeprowadzanie paneli konsumenckich i analiza ich wyników,

  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi, dostawcami, kupcami, specjalistami jakości,

  • Współpraca z działem Importu oraz z innymi krajami Auchan Retail (Francja/Hiszpania/Węgry/Rumunia itp.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne związane z technologią żywności,

  • Orientacja na potrzeby Klientów, na jakość i rezultaty,

  • Zaangażowanie, pasja do produktu oraz Klienta,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dobra samoorganizacja i elastyczność w działaniu,

  • Otwartość, umiejętność komunikacji i współpracy,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub francuskiego.

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw budujących relację z mieszkańcami i umacniająch pozycję sklepu na lokalnym rynku, dzięki czemu rozwiniesz swoją przedsiębiorczość.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków