Specjalista Jira/Confuence

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT KONTRAKT

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy Specjalisty Jira/Confluence, który będzie odpowiedzialny za tworzenie dedykowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Specjalista Jira/ConfluenceNumer ref.: PK/JIRA/WAW/06

OBOWIĄZKI

  • Konfiguracja narzędzia za pomocą natywnych mechanizmów oraz szerokiej gamy rozszerzeń.
  • Rozszerzanie aplikacji o autorskie rozwiązania przez m.in: automatyzację za pomocą skryptów, integrację aplikacji Jira z narzędziami, projektowanie/tworzenie dedykowanych rozszerzeń.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów.
  • Współpraca przy rozwoju narzędzia.

WYMAGANIA

  • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji Jira i Confluence.
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych w ramach projektów Jira z wykorzystaniem mechanizmu workflow.
  • Doświadczenie w korzystaniu z rozszerzeń Jira i Confluence.
  • Umiejętność wykorzystywania Jira API.
  • Mile widziane umiejętności skryptowania, prowadzenia projektów oraz analizy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Specjalista Jira/Confluence.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy