Specjalista / Junior Key Account Manager z językiem niemieckim

Kilargo

Kilargo

Piotrkowska 60

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi sprzedażowej,

  • Rozwijanie relacji z kluczowymi klientami (dyskonty),

  • Ustalanie warunków współpracy i tworzenie ofert,

  • Przygotowywanie prognoz wielkości zakupów klienta na dany okres,

  • Analiza rynku i konkurencji.

  • Jeśli nie masz doświadczenia w wymienionym zakresie, możemy zaoferować Ci pracę na stanowisku Specjalisty, który będzie blisko współpracował z JKAM lub KAM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży / obsługi kluczowych klientów (najchętniej w branży spożywczej),

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane,

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek handlowy,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności interpersonalne i perswazyjne,

  • Dynamizm i operatywność,

  • Umiejętność współpracy i budowania relacji,

  • Innowacyjność, proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • Dla osób chcących się rozwijać – ścieżkę awansowania, możliwość poszerzania kompetencji oraz nawiązywania nowych kontaktów na rynku lodowym,

  • Stabilne zatrudnienie u polskiego producenta, będącego jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Polsce,

  • Pracę z produktami znanymi i lubianymi (zachęcamy do zapoznania się z asortymentem) z największymi dyskontami w Polsce,

  • Współpracę z profesjonalnym, wspierającym i komunikatywnym zespołem fachowców,

  • Wsparcie w procesach back-office wykwalifikowanych Specjalistów,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Lux Med, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, paczki lodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Kilargo

🍦 Kilargo Sp. z o. o. to polska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży lodów i deserów mrożonych, głównie pod markami własnymi, tj. markami wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Posiadamy również w swojej ofercie produkty brandu Augusto - zapewne znasz Lody Familijne bądź m.in. lody Gulliver, Gucio, Bambo, Ice Monster. Dodatkowo współpracujemy z renomowanymi firmami z branży spożywczej wzbogacając Ich asortyment o kategorię lodów. Nasza doświadczona kadra oraz zastosowanie w procesie produkcji najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na zapewnienie odbiorcom kompleksowego wsparcia na każdym etapie produkcji, począwszy od prac koncepcyjnych i projektowych po ich realizację. Pracujemy w trzech lokalizacjach: w Biurze w Łodzi oraz w zakładach produkcyjnych: w Chechle Pierwszym pod Pabianicami i w Kaliszu. Realizujemy sprzedaż na rynku tradycyjnym (zbudowanym wokół dystrybutorów i hurtowni), rynku nowoczesnym (sieci handlowe) oraz poprzez eksport. Nasze produkty są obecne nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, Północnej i Centralnej Afryce, Azji oraz w Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy