Specjalista (k/m) ds. Ekspansji

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 2018-10-11
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-11-10)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Saller jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Czechy, Polska i Słowacja zatrudniamy ponad 300 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów, a także jesteśmy wyróżniani jako tzw. Top Company. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez nasz profesjonalizm.

    "Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

    Specjalista (k/m) ds. Ekspansji w Polsce

    Zadania:

    • Akwizycja odpowiednich obiektów i gruntów w przydzielonym regionie Polski
    • Analiza lokalizacji i rentowności
    • Stała optymalizacja regionalnej strategii akwizycji
    • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów
    • Przygotowywanie lub sprawdzanie umów kupna – sprzedaży i najmu
    • Utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami samorządów, urzędów i pośrednikami
    • Prezentowanie raportów dotyczących aktualnych projektów zarządowi firmy
    • Ścisła współpraca z naszymi działami, np. wynajmu, budowlanym, finansowania itd.

    Wymagania:

    • Ukończone studia prawnicze, alternatywnie ekonomiczne lub na kierunku zarządzanie lub równorzędne
    • Znajmomość prawa z zakresu planowania przestrzennego, budowlanego i umów najmu
    • umiejętność analizowania i komunikacji
    • Talent negocjacyjny i umiejętnośc przekonywania, posiadanie własnej sieci kontaktów w obaszrze nieruchomości
    • dobra organizacja samodzielnej pracy
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • dobra znajmomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych i prawo jazdy
    • Indywidualne, gruntowne wdrożenie do pracy w centrali firmy w Niemczech

    Zainteresowany/a?

    Złóż aplikacje elektroniczną  na stronie www.saller-bau.com lub prześlij nam swoje CV w języku polskim oraz niemieckim na adres Aplikuj. Proszę podać również najszybszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz oczekiwania finansowe.

    S a l l e r
    HR Abteilung
    Ansprechpartner: Frau Glowacka
    In der Buttergrube 9
    D-99428 Weimar-Legefeld
    Tel. +49 (0) 3643 / 8674 - 165